• Rozstrzygnięcie konkursu "Plastikowe butelki mam, w cuda je zamienię i pokażę Wam"

• Rozstrzygnięcie konkursu „Plastikowe butelki mam, w cuda je zamienię i pokażę Wam”.

W dniu 07.06.2022 r. w Przedszkolu w Pysznicy wręczono nagrody dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastyczno – ekologicznym „Plastikowe butelki mam, w cuda je zamienię i pokażę Wam”.

Głównym celem konkursu było pobudzanie inwencji twórczej i rozwój zdolności manualnych dzieci w zakresie ponownego wykorzystania surowców wtórnych, podniesienie świadomości ekologicznej dzieci oraz zwrócenie uwagi na potrzebę segregacji odpadów i możliwość ich powtórnego wykorzystania – recykling.

Konkurs skierowany był do dzieci uczęszczających do przedszkola w Pysznicy, Brandwicy i Jastkowic oraz ich rodziców.

Nagrody główne:

Oliwia Drelich – grupa Pszczółki (Pysznica)

Hanna Cholewińska – grupa Kotki (Pysznica)

Adrianna Składnik – grupa Rybki (Brandwica)

Wyróżnienia:

Zuzanna Surowiec – grupa Żabki (Pysznica)

Amelia Oklecińska – grupa Liski (Jastkowice)

Antoni Chwiej – grupa Rybki (Brandwica)

Wszyscy laureaci otrzymali upominki i dyplomy za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych konkursach