• Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - literackiego "Miś - ulubiony bohater literacki". Konkurs realizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

• Dnia 20.12.2021 r. odbyło się wręczenie naród uczestnikom konkursu plastyczno -literackiego "Miś - ulubiony bohater literacki".

W skład jury konkursu weszło trzech członków komisji:

mgr Dorota Dąbrowska, mgr Anna Małek, mgr Monika Zastawny.

Organizatorami konkursu były mgr Małgorzata Walczak, mgr Anna Kata oraz mgr Magdalena Świeca.

W konkursie wzięło łącznie udział 38 uczestników.

Jury przyznało III miejsca:

I. Składnik Adrianna - grupa Rybki

II. Maziarz Norbert -grupa Misie

III. Sagan Bartosz - grupa Żabki

oraz Vi wyróżnień:

I. Pacholec Bartłomiej - grupa Biedronki

II. Sobiło Kinga - grupa Biedronki

III. Ptak Emilia - grupa Biedronki

IV. Wierny Gabriela - grupa Rybki

V. Kochan Katarzyna - grupa Rybki

VI. Wnęk Julian -grupa Misie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy rodzicom i dzieciom za ogromne zaangażowanie.

• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: "Myślę, więc nie śmiecę"

• W ramach akcji Sprzątanie Świata przedszkole nasze dołączyło do konkursu plastyczno- ekologicznego zainicjowanego przez Wójta Gminy Pysznica. Zadaniem konkursowym było wykonanie plakatu zatytułowanego: „Myślę, więc nie śmiecę”. Ideą konkursu natomiast promowanie dbania o czystość na terenie naszej gminy, zwiększenie świadomości i poczucia odpowiedzialności za los rzek, lasów i ulic w miejscu naszego zamieszkania-  już u najmniejszych jej mieszkańców, czyli naszych wychowanków.

Przedszkole przeprowadziło konkurs w terminie 01.10.2021- 15.10. 2021r. Do komisji konkursowej w składzie:  Dorota Dąbrowska- Dyrektor Przedszkola, Anna Kata, Anna Małek i Magdalena Świeca- nauczyciele oraz  Igor Wnęk- przewodniczący Rady Rodziców trafiło 24 prace. Wszystkie były piękne, zaskoczyły pomysłowością i estetyką wykonania .

Komisja miała bardzo trudne zadanie. Po burzliwych naradach, większością głosów wyłoniono:

• 3 nagrody główne ufundowane przez Wójta Gminy Pysznica, które otrzymują:

- Natalia Oprych -gr. „Pszczółki”

- Bartosz Sagan – gr.  „ Żabki”

- Zuzanna Szczerbińska – gr. „Rybki”

• 6 wyróżnień:

- Ignacy Chmiel „Jeżyki”

- Hanna Góreczny  „Biedronki”

- Lena Moskal „Tygryski”

- Aleksander Siek „Pszczółki”

- Jakub Portka „Żabki”

- Adrianna Składnik „Rybki”

Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców Przedszkola w Pysznicy.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

• Pasowanie na Przedszkolaka 2021/2022

• W oststnich dniach w naszym Przedszkolu odbyły się pasowania na przedszkolaków. Oficjanie do grona przedszkolaków dołączyły dzieci z grup:Pszczółki, Kotki, Tygryski oraz Liski.

• Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu

• Do naszego przedszkola zawitał Święty Mikołąj. W tym roku wszystkie dzieci były bardzo grzeczne i zostały obdarowane pięknymi prezentami.

Dziękujemy Święty Mikołąju i do zobaczenia za rok!