• W naszym przedszkolu wprowadzono Politykę i procedury ochrony dzieci przed krzywdzeniem, które opracowano w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom oraz eliminowania potencjalnych zagrożeń. Dokument znajduje się na stronie internetowej placówki w załączniku poniżej.
      Osoby z personelu przedszkola zostały przeszkolone w zakresie ochrony małoletnich przed krzywdzeniem, w tym rozpoznawania oznak nadużyć, jak również podjęcia odpowiednich działań w

Jeżeli podjęliście Państwo decyzję, aby od 1-go września 2024 roku Wasze dziecko rozpoczęło edukację
      w naszym przedszkolu prosimy o zapoznanie się z
    • 20 kwietnia 2023r. w Przedszkolu w Pysznicy odbył się V Gminny Konkurs Ekologiczno- Przyrodniczy "Rozśpiewana przyroda" pt. "Koncert dla Ziemi". Przedszkolaki z gminy Pysznica zmierzyły się w konkursie piosenki ekologiczno- przyrodniczej. W taki sposób przedszkolaki uczciły Dzień Ziemi, który przypada 22 kwietnia. Wstępem do zmagań w konkursie był krótki występ dzieci z grupy "Misie" z Przedszkola w Pysznicy, które za pomocą wyrecytowanego wiersz